Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZAMILOVANÁ

  Neviděli jste Sandru? Utekla s přítelem, který má nastoupit do vězení!

  11.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté pátrají po sedmnáctileté dívce, která nedorazila do školy. Naposledy ji svědci viděli v Jablonci nad Nisou s jejím přítelem Pavlem Kubincem, který je celostátně hledaný, protože nenastoupil do vězení.

  sandra lupa
  Vypadá jako neviňátko, ve skutečnosti je ale po uši zamilovaná | Policie ČR

  Teprve sedmnáct let má Sandra Buryšková z Liberce, která zřejmě uprchla se svým povedeným, o jedenáct let starším přítelem Pavlem Kubincem. Na něj je vydán zatykač, protože nenastoupil do vězení, jak měl.

   

  Sandra u sebe nemá ani mobil a nedorazila do školy.
   

  "Do školy nedorazila, domů se nevrátila a nepodala o sobě doposud žádnou zprávu. Stejného dne byla viděna v Jablonci nad Nisou ve společnosti svého přítele," shrnula liberecká policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

   

  Dívka, jejíž zmizení nahlásil téměř před týdnem její otec, měla na sobě černé legíny nebo černou sukni, černé triko, mikinu bílé barvy a fialovo - bílé botasky. Podle údajů z databáze pohřešovaných osob je Sandra vysoká 165 centimetrů, má střední postavu, šedé oči a dlouhé tmavé vlasy, které většinou nosí v culíku. 

   

  "Veškeré prověrky v rodině, u známých, kamarádů, v nemocnicích, na nádražích a na místech možného výskytu byly zatím neúspěšné," podotkla Šrýtrová. Proto policie žádá o spolupráci veřejnost. 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...