Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  RVAČKA ZAHRÁDKÁŘŮ

  Při potyčce v zahrádkářské kolonii byla zraněna žena!

  09.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šedesátiletý muž a šestačtyřicetiletá žena se oba opilý začali hádat v zahrádkářské kolonii. Jejich spor vyústil až v incident, při kterém byla žena zraněna!

  zahrada lupa
  K potyčce zahrádkářů došlo přímo v zahrádkářské kolonii | Internet

  Pozoruhodný incident se odehrál v zahrádkářské kolonii na ulici Sibiřské v Olomouci. Dva zahrádkáři se dostali do potyčky, která pro oba dva skončila velmi špatně! 

  Drama mezi záhony! K těžkému ublížení na zdraví došlo v zahrádkářské kolonii!
   

   

  Spor skončil až tím, že byla žena zraněna. „Muž, důvodně podezřelý z tohoto protiprávního jednání byl zadržen strážníky Městské policie Olomouc, předán přivolaným policistům a následně umístěn do policejní cely,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Policisté na místě také podrobili oba aktéry incidentu dechové zkoušce, která byla u obou pozitivní. „V současné době probíhající další úkony trestního řízení a jsou prověřovány veškeré okolnosti a souvislosti incidentu,“ dodala Urbánková.

   

  Případ je nyní prověřován pro podezření ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což muži hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...