Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OPILÝ ÚCHYL

  Zraněnou ženu chtěl násilím přinutit k sexu!

  09.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaatřicetiletý muž se pokusil znásilnit jednapadesátiletou ženu, která měla nohu v sádře! Zraněná ženu se mu naštěstí ubránila a podařilo se jí utéct.

  znásilnění lupa
  Žena se naštěstí násilníkovi ubránila | ThinkStock

  Otřesný zážitek má za sebou žena z Brna, kterou se v Židenicích pokusil znásilnit opilý úchyl. Jako svou oběť si ji vybral nejspíš proto, že měla na noze sádru, a tak byla značně omezena v pohybu. 

  Prasák se pokusil znásilnit ženu, která měla nohu v sádře a byla tak omezena v pohybu!
   

   

   Obšourník začal zraněnou ženu nejdříve obtěžovat slovně, poté ale přitvrdil a snažil se ji přinutit k sexu. Šokovaná žena se naštěstí pomocí francouzských holí ubránila a dala se na útěk, při kterém si poškodila sádru. „Muž opustil scénu v momentě, kdy poškozená ohlašovala útok na linku 158. Hned na to se několik hlídek pustilo do pátrací akce,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Chvíli na to se policistům podařilo agresora vypátrat v ulic Krásného. „Podezřelý, který nadýchal téměř dvě promile alkoholu, se s policisty moc bavit nechtěl a svá vysvětlení situace neustále měnil,“ dodal Šváb.

   

  Nakonec muž skončil na policejní služebně, kde si vyslechl obvinění ze znásilnění ve stádiu pokusu, za což mu v případě prokázání viny hrozí až pět let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...