Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÝ ÚCHYL

  Zraněnou ženu chtěl násilím přinutit k sexu!

  09.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaatřicetiletý muž se pokusil znásilnit jednapadesátiletou ženu, která měla nohu v sádře! Zraněná ženu se mu naštěstí ubránila a podařilo se jí utéct.

  znásilnění lupa
  Žena se naštěstí násilníkovi ubránila | ThinkStock

  Otřesný zážitek má za sebou žena z Brna, kterou se v Židenicích pokusil znásilnit opilý úchyl. Jako svou oběť si ji vybral nejspíš proto, že měla na noze sádru, a tak byla značně omezena v pohybu. 

  Prasák se pokusil znásilnit ženu, která měla nohu v sádře a byla tak omezena v pohybu!
   

   

   Obšourník začal zraněnou ženu nejdříve obtěžovat slovně, poté ale přitvrdil a snažil se ji přinutit k sexu. Šokovaná žena se naštěstí pomocí francouzských holí ubránila a dala se na útěk, při kterém si poškodila sádru. „Muž opustil scénu v momentě, kdy poškozená ohlašovala útok na linku 158. Hned na to se několik hlídek pustilo do pátrací akce,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Chvíli na to se policistům podařilo agresora vypátrat v ulic Krásného. „Podezřelý, který nadýchal téměř dvě promile alkoholu, se s policisty moc bavit nechtěl a svá vysvětlení situace neustále měnil,“ dodal Šváb.

   

  Nakonec muž skončil na policejní služebně, kde si vyslechl obvinění ze znásilnění ve stádiu pokusu, za což mu v případě prokázání viny hrozí až pět let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...