Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZAMOTANÁ HISTORKA

  Falešný policista okradl muže, který měl v autě dvě prostitutky!

  08.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vychytralý podvodník, který se vydával za policistu, obelhal muže ve Františkových Lázních. Důvěřivec mu dal všechny svoje peníze a nechal si prohledat auto. Navíc přišel i o mobilní telefon.

  Policista. lupa
  Uniformu neměl a přesto vybíral pokutu | Policejnidenik

  Sto šedesát eur získal podvodník, který se vydával za policistu z kriminálky. Vyhlédl si snadnou oběť - muže, který měl v autě právě dvě prostitutky.

   

  Falešný policista požadoval po řidiči pokutu 500 euro.
   

  Bylo to prý za údajné protiprávní jednání spočívající ve vyhledávání prostituce. Tolik však chlípník s prostitutkami v autě neměl. "Ukázal mu všechny peníze, které měl v tu chvíli u sebe," popsal krajský policejní mluvčí Michal Žáček.

   

  Falešný policista mu veškerou hotovost 160 euro vzal a ještě mu navíc prohledal auto, kde ukradl chlípníkův mobil. Až později řidiči došlo, že se nechal napálit, a šel vše nahlásit na policii. Ta začala pátrat a i díky popisu podvodníka po několika dnech našla.

   

  „Muže vyšetřujeme kvůli krádeži a přisvojení pravomoci úřadu, za což mu hrozí až dva roky vězení,“ doplnil mluvčí Žáček.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...