Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POKUS O SEBEVRAŽDU

  Sebevrah se chtěl zabít skokem z balkónu!

  07.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sebevraždu chtěl muž spáchat skokem z balkónu nemocničního pokoje! V zoufalém činu mu naštěstí policisté ve spolupráci s hasiči dokázali zabránit!

  Sebevražda lupa
  Muž seděl na zábradlí balkónu a vyhrožoval že skočí dolů a zabije se | Pixabay

  Sebevrah chtěl ukončit svůj život v břeclavské nemocnici, kde se chytal skočit z balkónu ve třetím patře! Ihned po oznámení na místo vyjeli policisté, hasiči a strážníci městské policie. 

  Díky skvělé spolupráci policistů a hasičů se podařilo zachránit lidský život!
   

   

  Nešťastník odmítal s kýmkoli komunikovat a pouze křičel, že skočí dolů, a tak policisté vyhodnotili, že se zákrokem nemohou čekat a hned se pustili do akce. „Hasiči se pokusili odvést mužovu pozornost, aby se mohl jeden z policistů nepozorovaně dostat na balkon sousedního pokoje, což se mu podařilo,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová. Poté se opatrně přiblížil k balkónu, ze kterého se chystal sebevrah skočit. Následoval rychlý zákrok, při kterém muže strhl ze zábradlí do vnitřní části balkónu, kde už ho zpacifikoval jeho kolega a hasiči. Nakonec byl muž předán do lékařské péče.

   

  „U uvedeného zákroku lze vyzdvihnout výbornou spolupráci mezi složkami integrovaného záchranného systému, která vedla k tomu nejcennějšímu – záchraně lidského života,“ dodala Haraštová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...