Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POKUS O SEBEVRAŽDU

  Sebevrah se chtěl zabít skokem z balkónu!

  07.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sebevraždu chtěl muž spáchat skokem z balkónu nemocničního pokoje! V zoufalém činu mu naštěstí policisté ve spolupráci s hasiči dokázali zabránit!

  Sebevražda lupa
  Muž seděl na zábradlí balkónu a vyhrožoval že skočí dolů a zabije se | Pixabay

  Sebevrah chtěl ukončit svůj život v břeclavské nemocnici, kde se chytal skočit z balkónu ve třetím patře! Ihned po oznámení na místo vyjeli policisté, hasiči a strážníci městské policie. 

  Díky skvělé spolupráci policistů a hasičů se podařilo zachránit lidský život!
   

   

  Nešťastník odmítal s kýmkoli komunikovat a pouze křičel, že skočí dolů, a tak policisté vyhodnotili, že se zákrokem nemohou čekat a hned se pustili do akce. „Hasiči se pokusili odvést mužovu pozornost, aby se mohl jeden z policistů nepozorovaně dostat na balkon sousedního pokoje, což se mu podařilo,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová. Poté se opatrně přiblížil k balkónu, ze kterého se chystal sebevrah skočit. Následoval rychlý zákrok, při kterém muže strhl ze zábradlí do vnitřní části balkónu, kde už ho zpacifikoval jeho kolega a hasiči. Nakonec byl muž předán do lékařské péče.

   

  „U uvedeného zákroku lze vyzdvihnout výbornou spolupráci mezi složkami integrovaného záchranného systému, která vedla k tomu nejcennějšímu – záchraně lidského života,“ dodala Haraštová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...