Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  UTONUTÍ

  Mladý cizinec se utopil na koupališti!

  05.06.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvacetiletý mladík se rozhodl, že si půjde zaplavat na koupaliště. Když se nevrátil, začal po něm pátrat kamarád a poté i policie a hasiči. Naneštěstí už bylo pozdě a potápěči našli jen jeho mrtvé tělo!

  Koroner lupa
  Koronerka nenašla na těle žádné stopy cizího zavinění | KÚ Plzeňského kraje

  Tragédie se stala v obci Babylon na Domažlicku. Mladý cizinec si šel zaplavat na tamní koupaliště, zpět se však už nevrátil. 

  Tragédie! Mladý cizinec se utopil na koupališti!
   

   

  Když se asi hodinu nevracel zpět, začal po mladíkovi pátrat jeho kamarád, který byl u vody s ním, avšak marně, a tak se obrátil na policii. „Pak se obrátil na policii. Na koupaliště se vydaly všechny složky integrovaného záchranného systému a byli povoláni i policejní potápěči,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová. Těm se nakonec podařilo najít ve vodě už jen mladíkovo bezvládné tělo. Na místo přijela také koronerka, která tělo ohledala, přičemž nenašla žádné stopy, které by svědčili o cizím zavinění.

   

  „Domažličtí kriminalisté nařídili soudní pitvu, která objasní faktickou příčinu úmrtí,“ dodala Brožová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...