Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRÁDEŽ BAGRU

  Ukradený bagr se nakonec podařilo vystopovat

  05.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý pachatel ukradl bagr odstavený u lesa. Kradený bagr pak odvezl sedm kilometrů daleko, kde ho ukryl na stavbě. Zběsilou jízdou navíc bagr poškodil!

  Bagr lupa
  Stopy dovedly policisty až ke kradenému stroji | ThinkStock

  Netradiční krádež se stala u obce Čučice v okrese Brno venkov. Pachatel ukradl malý bagr v hodnotě bezmála 400 tisíc korun! 

  Zloděj ukradený bagr ukryl na sedm kilometrů vzdáleném staveništi!
   

   

  Pachatel násilím otevřel dveře, a když se mu podařilo rozbít spínací skříňku, už mu nic nebránilo se strojem odjet pryč. Když policisté dorazili na místo, začali bagr okamžitě stopovat. „I když cesta pachatele s bagrem vedla zčásti po asfaltové cestě, hlídka nakonec po stopách dorazila na staveniště poblíž Oslavan,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Tam byl bagr důmyslně schován za skládkou hlíny. Pachatel tak s bagrem ujel přibližně sedm kilometrů. Na místo nálezu byl také přivolán majitel, který na bagru odhalil další škody. „Především zloděj pravděpodobně zběsilou jízdou poškodil jeden z motorů pohonu,“ dodal Malášek. Celkově se tak škody vyhouply na nejméně sedmdesát tisíc korun.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...