Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEZODPOVĚDNÝ ŘIDIČ

  Bez řidičáku a pod vlivem alkoholu se převrátil na střechu!

  04.06.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmapadesátiletý nezodpovědný řidič usedl za volant pod vlivem alkoholu a navíc ještě se zákazem řízení. Při jízdě se převrátil na střechu a skončil v nemocnici!

  Alkohol za volanem lupa
  S platným zákazem řízení a pod vlivem alkoholu usedl za volant a havaroval | Shutterstock

  Opilý řidič se vyboural u obce Bílá na Liberecku, když tudy projížděl směrem na Sobotice. Řidič nezvládl řízení a vyjel na krajnici. 

  Po své opilecké krasojízdě skončil nezodpovědný řidič v nemocnici!
   

   

  Řidič se ještě snažil svůj vůz na krajnici vyrovnat, to se mu však nepovedlo a byl vymrštěn na levou stranu vozovky, kde sjel do příkopu a převrátil se na střechu. Když na místo dorazili policisté, nestačili se divit. Při dechové zkoušce muž nadýchal 1,3 promile, to však nebylo vše. „Při kontrole nejen, že nepředložil doklad o zákonném pojištění vozu, ale muži zákona také zjistili, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel,“ uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Následně zraněného muže odvezla rychlá záchranná služba do Krajské nemocnice v Liberci.

   

  „Příčiny a okolnosti této dopravní nehody jsou i nadále předmětem vyšetřovaní dopravních policistů z Liberce,“ dodal Robovský.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...