Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OPILÝ NÁSILNÍK

  Vypil litr rumu a chtěl znásilňovat: za 18 hodin ho už ale zabásli!

  28.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Opravdu rychle našli královéhradečtí policisté muže, který chtěl opilý znásilnit ženu v Novém Bydžově. Ta ho ale bodla klíčem a s dopomocí souseda agresora vyplašila natolik, že utekl. Policistům pomohl záznam z kamerového systému.

  Rum lupa
  Muž si kuráž dodal litrem rumu | archiv

  Litr rumu a několik piv podle svých slov vypil třicetiletý muž, než se mu zachtělo ženské společnosti. Protože si ji normálně sehnat nedokázal, začal sledovat jednačtyřicetiletou ženu z Nového Bydžova až k domu, kde bydlí.

   

  Zaútočil na ni a ona ho bodla klíčem, kterým chtěla otvírat dveře.
   

  Žena agresora bodla do tváře, což ho naštvalo. "Vzal ji tedy do náruče, kousek poponesl a odhodil ji na zem," popsala krajská policejní mluvčí Iva Kormošová.

   

  Žena se však nevzdala a volala o pomoc. "To probudilo souseda, který vykoukl z okna. Vzápětí útočník utekl. Žena při napadení utrpěla odřeniny, naražení zubů a nosu," doplnila Kormošová.

   

  Policistům pak při pátrání velmi pomohl kvalitní kamerový záznam, na kterém našli muže odpovídajícího popisu napadené ženy. "Ačkoliv se žena obrátila na nás až po několika hodinách od útoku, podařilo se ho po zhruba osmnácti hodinách zadržet a umístit do cely," vyzdvihla práci svých kolegů policejní mluvčí.

   

  Třicetiletý muž byl již několikrát za násilné trestné činy odsouzen a v současné době má nařízenou protialkoholní ambulantní léčbu. Za znásilnění mu hrozí trest od 2 do 10 let, zatím je násilník ve vazbě. 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...