Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEVÍ O TOM

  Bezdomovec si nevzpomíná, že by kamaráda rozsekal mačetou! Už je u soudu

  27.05.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Spolkl několik tabletek léku na potlačení úzkosti a zapil je pivem. Pak se mu zdálo, že jeho kamarád je zraněný. Proto se šel za ním podívat do stanu, kde ho našel rozsekaného na kousky. Tak bezdomovec Martin P. popisoval u Krajského soudu v Plzni, co si vybavuje z noci 19. srpna loňského roku.

  Mačeta lupa
  Mačetou měl bezdomovec rozsekat kamaráda na kousky | archiv

  Hrůzný případ vraždy z loňského roku teď projednává plzeňský krajský soud. Dva bezdomovci stanovali u lesíka a jeden z nich to nepřežil. Druhý byl opilý a tvrdí, že se na nic nepamatuje.

   

  Šel do stanu a našel tam svého kamaráda rozsekaného na kousky mačetou.
   

  Na místě nikdo jiný nebyl, proto opilému Martinovi P. bylo jasné, že to udělal on. Jel tedy autobusem na policii a řekl jim, co se asi stalo. Policisté mu tehdy naměřili v dechu téměř dvě promile alkoholu.

   

  Se zavražděným bydlel společně několik měsíců a přiznal, že v osudný večer vraždy se spolu nepohodli. Proto si od něj za dvacet korun koupil čtyři prášky rivotrilu a dal si na ně pivo. Pak už si nic nepamatuje.

   

  Martin P. u výpovědi řekl také to, že si vzpomíná, jak našel svého kamaráda zmasakrovaného ve stanu. Hrozí mu v případě prokázání viny výjimečný trest, tedy až doživotí. Soud bude pokračovat výslechy dalších svědků a znalců.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...