Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NA DĚTSKÉM HŘIŠTI

  Zabiju vás, vyhrožoval teenagerům opilý mladík s nožem v ruce!

  27.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ve vazbě skončil dvacetiletý problémový mladík z Holešova na Kroměřížsku, který na hřišti za bytovým domem v podnapilém stavu vyhrožoval pěti teenagerům ve věku patnáct až osmnáct let, že má u sebe nůž a neváhá jej použít.

  nůž lupa
  Mladík na teenagery vytáhl nůž | Shutterstock

  Dvaceticentimetrovou čepel měl nůž, kterým ohrožoval podnapilý mladík pět teenagerů na dětském hřišti v Holešově na Kroměřížsku. Říkal, že  má u sebe nůž a neváhá jej použít. To vzápětí potvrdil.

   

  Nůž vytáhl z batohu a namířil ho na děti se slovy, že je pobodá, že je zabije.
   

  "Jedna z dívek na místo přivolala policisty, kteří muže zadrželi a převezli na záchytku," popsala kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

   

  Pro policisty to byl starý známý, se kterým už řešili výtržnosti v minulosti. "Letos v dubnu ukopl zpětné zrcátko na zaparkovaném autě a hned poté prokopl skleněnou výplň vstupních dveří bytového domu," informovala mluvčí.

   

  To ale není vše. Mladík je kvůli své náklonnosti k alkoholu postrachem všech holešovských restaurací. "Začátkem května rozbil pivní láhve před restaurací, a když ho servírka upozornila, aby nedělal nepořádek, vulgárně jí i před hosty vynadal," doplnila Kyšnerová. "Když mu poté odmítla vzhledem k jeho silné podnapilosti prodat alkohol, opět jí začal sprostě nadávat."

   

  Pro všechny své činy skončil mladík ve vazbě a hrozí mu až tříleté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...