Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PROMÁČENÝ AGRESOR

  Agresivní muž stál uprostřed řeky a nadával policistům!

  26.05.2018 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednapadesátiletý na mol opilý muž vlezl doprostřed řeky, kde začal hlasitě telefonovat a pokřikovat. Vulgárně pak nadával i zasahujícím policistům!

  Policejní znak lupa
  Opilý muž vyhrožoval, že skočí pod splav | Policie ČR

  Pořádné pozdvižení způsobil v Břeclavi opilý muž, který se rozhodl řešit své osobní problémy velmi svérázným způsobem. 

  Muž byl tak namol, že se ani opakovaně nedokázal podrobit dechové zkoušce!
   

   

  Muž z břehu sestoupil do řeky Dyje a zůstal stát nedaleko splavu, kde začal hlasitě telefonovat a vykřikovat. Na místo okamžitě vyrazili policisté i strážníci městské policie. „Na opakované výzvy mužů zákona, aby vylezl z vody ven, nereagoval. Naopak začal kolegům vulgárně nadávat a urážet je,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová. Posléze na místo museli přijet také hasiči a záchranáři, neboť muž začal vyhrožovat, že skočí pod splav. „Po několika minutách se podařilo promáčeného muže přimět k tomu, aby vyhrožování zanechal a z vody vylezl,“ dodala Haraštová.

   

  Nakonec byl muž za doprovodu policie převezen záchrankou do nemocnice. Všem bylo jasné, že byl agresivní muž pod vlivem alkoholu, jeho stav byl ale natolik žalostný, že se ani opakovaně nedokázal podrobit dechové zkoušce!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...