Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYKRADLI TREZOR

  Pachatelé se vloupali do domu a vykradli trezor!

  26.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámí pachatelé se vloupali do rodinného domu, kde našli trezor s téměř půlmilionovou hotovostí, které se následně zmocnili!

  Trezor lupa
  Z trezoru zloději ukradli v přepočtu skoro půl milionu korun | ThinkStock

  Zloději se vloupali pod rouškou noci do rodinného domu v západní části města Prostějova. Když se jim podařilo násilím překonat několik dveří, dostali se dovnitř bytu. 

  Z trezoru zloději získali téměř půl milionovou hotovost!
   

   

  Pachatelé byt důkladně prohledali a našli domovní trezor. Po jeho vypáčení se zmocnili nemalé hotovosti! V trezoru bylo 200 tisíc český korun a 10 tisíc euro, dohromady si tak přišli v přepočtu na přibližně 458 tisíc korun. Škoda, kterou při vloupačce způsobili poškozením, prozatím nebyla vyčíslena. „Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádež,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. V případě dopadení a odsouzení pachatelům hrozí vzhledem k výši škody až pět let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...