Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZABAVENÍ AUTA

  Nepoučitelný feťák přišel už o druhé auto!

  24.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednadvacetiletý feťák se nepoučil. Po té, co mu bylo odebráno auto, protože řídil bez platného řidičáku, usedl opět za volant! I v tomto případě hrozí, že mu bylo vozidlo zabaveno.

  Policejní auto. lupa
  Policisté hříšníkovi zabavili již druhé auto | Policejnidenik

  Nepoučitelný mladík byl policisty zastaven k silniční kontrole v obci Těmice na Hodonínsku. Mladík byl navíc policistům dobře známý. 

  Za volant usedl pod vlivem drog a s platným zákazem řízení!
   

   

  Jednalo se o známého uživatele drog, který měl vysloven zákaz řízení až do roku 2020. Za volantem byl přitom přistižen již začátkem května, kdy mu policisté zajistili jeho vůz BMW. Stejně jako v prvním případě měl navíc i nyní pozitivní test na drogy. „Policisté jej mimo jiné vyzvali k provedení orientačního testu na návykové látky. Ten mu vyšel pozitivně na látku Amfetamin, ale následně se odmítl podrobit lékařskému vyšetření spojenému s odběrem moči a krve,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Aby muž nemohl ve své trestné činnosti pokračovat, bylo mu i nyní vozidlo zajištěno.

   

  Policisté podají soudu návrh na propadnutí vozu Škoda Octavia, stejně jako v předchozím případě, kdy mu bylo auto zabaveno poprvé. „U soudu navíc mladému muži hrozí až dvouletý trest odnětí svobody,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...