Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEBEZPEČNÝ ŽHÁŘ

  Muž zapálil několik vozidel a dokonce zaútočil i na policisty!

  23.05.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šestadvacetiletý muž zapálil plynovým hořákem několik zaparkovaných aut a stodolu! Po zadržení navíc začal být agresivní, poškodil vybavení cely a dokonce zaútočil i na policisty!

  Žhářský útok lupa
  Žhář vzal útokem zaparkovaná auta a stodolu | Policie ČR

  Nebezpečný žhář řádil v jedné obci nedaleko Dvora Králové na Trutnovsku. Celou událost oznámila jedna z poškozených, která si všimla, že hoří zadní část jejího auta. 

  Muž byl již v minulosti několikrát trestán za zakládání požárů!
   

   

  Žena okamžitě začala hasit svůj vůz, přičemž si všimla, že hoří také střecha dřevníku u sousedů! Na místo okamžitě kromě hasičů vyrazili také policisté, kteří po příjezdu na místo začali hasičům pomáhat s hašením ohně a i díky jejich pomoci se podařilo požár zkrotit a zabránit jeho většího rozsahu. „Největší škodu způsobil oheň na osobních vozidlech. Celkovou škodu si pak majitelé na poškozeném majetku vyčíslili na částku téměř 260 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

   

  Nedaleko místa požáru policisté zadrželi pachatele, který se před nimi ještě snažil ukrýt plynový hořák. Již od začátku muž s policisty nespolupracoval a poté, co byl umístěn do cely, se jeho agresivita začala ještě stupňovat. Nakonec zničil vybavení cely a dokonce zaútočil i na policisty.

   

  V těchto dnech byl muž obviněn z poškození cizí věci a násilí proti úřední osobě. „Obviněný muž byl již v minulosti opakovaně odsouzen za poškození cizí věci, když právě v několika případech založil požár,“ dodal Vincenc. V případě odsouzení hrozí muži až tři roky za mřížemi, na svůj rozsudek nyní čeká ve vazbě.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...