Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

  Cizinec s kradeným vozem ujížděl přes hranice!

  22.05.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiadvacetiletý cizinec ukradl v Německu auto v hodnotě 1,2 milionu a ujížděl s ním přes hranice do České republiky. Díky dobré spolupráci německých a českých policistů byl zloděj dopaden.

  Kradené auto lupa
  U Nového Žďáru z vozu vystoupil a začal utíkat po svých | Policie ČR

  Zloděj ujížděl ze Spolkové republiky Německu v kradeném voze Audi Avant přes hraniční přechod Aš – Selb do České republiky. 

  Kradené auto v hodnotě 1,2 milionu měl cizinec převézt přes hranice do Česka!
   

   

  Německá policejní hlídka, která podezřelého pronásledovala, ohlásila do společného centra pro policejní a celní spolupráci Schwandorf přeshraniční pronásledování a do akce se zapojili chebští policisté. „Řidič jel s vozidlem po silnici I/64, u obce Nový Žďár zastavil a začal z vozidla utíkat,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Němečtí policisté se za mužem okamžitě rozběhli, avšak dostihnout se jim ho nepodařilo. Nakonec ho vypátral český psovod po dvou kilometrech, kde se skrýval ve křoví.

   

  „Třiadvacetiletý cizinec se přiznal, že dostal peníze za to, že vozidlo odveze do České republiky,“ dodala Böhmová. Zadržený muž byl následně obviněn z podílnictví a na verdikt soudu nyní čeká ve vazební věznici. V případě prokázání viny mu hrozí až šest let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...