Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

  Kocoura někdo bezdůvodně zmrzačil!

  17.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šok zažila paní, která na zahradě našla v zuboženém stavu svého jedenáctiletého kocoura. Ten byl celý zakrvácený a měl na sobě několik zranění!

  Kočka lupa
  Kocoura někdo hrozivým způsobem mučil | ThinkStock

  Případ týrání se stal v obci Slunečná na Českolipsku. V tristním stavu našla na zahradě svého domu paní svého kocoura Matouše. 

  Kocoura někdo postřelil, bodl do krku a ještě mu způsobil zlomeninu!
   

   

  „Lékařka veterinární pohotovostní ambulance po jeho prohlídce konstatovala, že zvíře utrpělo více zranění, které si nemohlo způsobit samo a ani při rvačce s jinou kočkou,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Kocourek měl na hlavě v oblasti oka průstřel od vzduchovky a jeden další, několik dní starý, na břiše. Dále měl bodnou ránu na krku a zlomenou hrudní kost. Vzhledem k závažnosti těchto zranění musel být kocour na veterinární klinice hospitalizován.

   

  Podle oznamovatelky se měl kocour pohybovat pouze na její zahradě, a tak nechápe, proč mu někdo takovým způsobem ublížil. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat. „Pokud se jim pachatele podaří vypátrat, může ho soudce poslat až na dva roky do vězení,“ dodala Baláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...