Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÝ AUTOBUSÁK

  Řidič usedl za volant autobusu s dvojkou v krvi!

  15.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmapadesátiletý nezodpovědný řidič autobusu usedl za volant i přes to, že byl pod vlivem alkoholu. Výsledkem bylo, že naboural dvě auta!

  opilý řidič autobusu lupa
  Dvě hodiny po nehodě řidič nadýchal přes 2 promile | Policie ČR

  Nehoda autobusu se stala ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku, v místní části Hrachovec. Linkový autobus najížděl na tamní autobusovou točnu, řidič tento manévr však úplně nezvládl! 

  Řidič byl tak opilý, že nedokázal ani zajet na zastávku! Když se o to pokoušel, naboural dvě auta!
   

   

  Když na točnu najížděl, naboural do vozidla, které stálo vedle točny. Žena z tohoto vozu následně zavolala na policii. Autobusák si však s nastalou nehodou hlavu příliš nelámal, zajel na zastávku a po chvíli se opět rozjel. I v tomto případě ovšem došlo k nehodě, tentokrát to schytal vůz, který byl zaparkován u krajnice. Policistům se velmi rychle podařilo zjistit, o jaký šlo autobus a kdo jej řídil. „Autobus s řidičem dohledali a zjistili, že v době nehody v něm sedělo asi 5 cestujících. Policisty samozřejmě zajímalo, proč řidič po poškození dvou automobilů nezastavil a situaci neřešil,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš. Důvodem bylo nejspíš také to, že řidič dvě hodiny od nehody nadýchal při dechové zkoušce přes dvě promile alkoholu!

   

  Nezodpovědný řidič je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...