Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZAHRADNÍK NIC NETUŠIL

  Seniorka se mstila a nechala ostříhat sousedovi túje!

  12.05.2018 03:01 / krimi google+ twitter facebook

  Šestačtyřicetiletý muž z Opavy se po příjezdu domů nestačil divit. Dvaaosmdesátiletá sousedka mu bez jeho svolení nechala o polovinu zkrátit túje na jeho pozemku. Práci zadala zahradníkovi, jenž o sousedském sporu neměl tušení.

  tuje lupa
  Ostříhané túje majitel skoro nepoznal | MP Opava

  Nepříjemný šok zažil šestačtyřicetiletý muž z Opavy, který přijel domů a myslel si, že je někde jinde. Svůj dům měl potíže poznat, protože mu někdo ostříhal třímetrové túje na výšku 1,5 metru.

   

  Podezřelá z tohoto činu byla sousedka v důchodu, která se přiznala.
   

  Seniorka potvrdila, že nechala svého zahradníka ořezat sousedovy túje, protože jí stínily do okna. Už minulý rok ho na to dvakrát upozorňovala. "Soused jí měl vždy přislíbit, že je ostříhá, ale neudělal to, a tak se rozhodla, že tak učiní sama," popsala mluvčí opavských strážníků Petra Wittek Stonišová.

   

  Nakonec promluvil i zahradník. "Doznal se, že túje odborně ostříhal, ale že netušil, že se jedná o cizí pozemek a nevěděl, že to paní nemá od souseda dovoleno," doplnila mluvčí.

   

  Vzhledem k okolnostem nebylo možné případ vyřešit na místě, a proto se jim dále budou zabývat příslušné orgány.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...