Neděle 27. května 2018
svátek má Valdemar, zítra Vilém

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEBEZPEČNÉ VYHROŽOVÁNÍ

  Útočník zamkl poškozeného v bytě a začal mu vyhrožovat!

  12.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devětadvacetiletý muž přepadl na chodníku cizího muže a požadoval po něm peníze. Když poškozený odmítl peníze vydat, zatáhl ho útočník do paneláku, kde ho zamkl v bytě!

  Dveře lupa
  Útočník muže uzamkl v bytě, kde mu vyhrožoval a nakonec ho připravil o telefon | Internet

  Agresivní útočník ze Sokolovska přepadl na chodníku cizího muže, po kterém vyžadoval finanční částku, kterou mu poškozený odmítl vydat. 

  Když mu poškozený nevydal peníze, uvěznil ho v bytě, kde mu vyhrožoval!
   

   

  Tento výsledek se útočníkovi ani trochu nelíbil, a tak poškozeného zatáhl do chodby panelového domu a následně ho zamkl v jednom z bytů. „Tam měl poškozeného udeřit do oblasti obličeje a vyhrožovat mu s ostrým předmětem v ruce,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Hergezelová. Po chvíli sebral poškozenému mobilní telefon a pustil ho bytu ven. O pár minut později potkal agresor poškozeného na ulici znovu, kde po něm začal pokřikovat a opět přidal i výhružky.

   

  Případem se nyní dále zabývají sokolovští kriminalisté. „Na základě těchto skutečností zahájili trestní stíhání 29letého muže jako obviněného ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež a přečinů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování,“ dodala Hergezelová. V případě prokázání viny hrozí pachateli až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...