Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEBEZPEČNÉ VYHROŽOVÁNÍ

  Útočník zamkl poškozeného v bytě a začal mu vyhrožovat!

  12.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devětadvacetiletý muž přepadl na chodníku cizího muže a požadoval po něm peníze. Když poškozený odmítl peníze vydat, zatáhl ho útočník do paneláku, kde ho zamkl v bytě!

  Dveře lupa
  Útočník muže uzamkl v bytě, kde mu vyhrožoval a nakonec ho připravil o telefon | Internet

  Agresivní útočník ze Sokolovska přepadl na chodníku cizího muže, po kterém vyžadoval finanční částku, kterou mu poškozený odmítl vydat. 

  Když mu poškozený nevydal peníze, uvěznil ho v bytě, kde mu vyhrožoval!
   

   

  Tento výsledek se útočníkovi ani trochu nelíbil, a tak poškozeného zatáhl do chodby panelového domu a následně ho zamkl v jednom z bytů. „Tam měl poškozeného udeřit do oblasti obličeje a vyhrožovat mu s ostrým předmětem v ruce,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Hergezelová. Po chvíli sebral poškozenému mobilní telefon a pustil ho bytu ven. O pár minut později potkal agresor poškozeného na ulici znovu, kde po něm začal pokřikovat a opět přidal i výhružky.

   

  Případem se nyní dále zabývají sokolovští kriminalisté. „Na základě těchto skutečností zahájili trestní stíhání 29letého muže jako obviněného ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež a přečinů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování,“ dodala Hergezelová. V případě prokázání viny hrozí pachateli až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...