Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZLODĚJ KOL

  Při vloupání do prodejny ukradl tři kola!

  10.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý zloděj se vloupal do prodejny se sportovními potřebami, odkud následně ukradl tři jízdní kola. Celková škoda, kterou způsobil, činí více než 230 tisíc!

  Kolo lupa
  Kolo za 106 tisíc už se zloději ukrást nepodařilo | Policie ČR

  Zloděj se vloupal do jedné z prodejen se sportovními potřebami v Olomouci. Předmětem jeho zájmu byla hlavně pánská jízdní kola. 

  S čerstvě ukradeným kolem za 106 tisíc ho přistihl náhodný kolemjdoucí!
   

   

  Nejprve z obchodu odnesl dvě pánská horská kola značky Trek, přičemž jedno kolo stálo téměř 49 tisíc a druhé dokonce 55 tisíc. Dále vybral finanční hotovost z pokladny ve výši 19 tisíc. Ani to mu však nestačilo a do prodejny se ještě jednou vrátil. Tentokrát si dělal zálusk na celoodpružené kolo a pedály. Když s tímto kolem odcházel z místa činu, byl k jeho překvapení přistižen náhodným svědkem, a tak vzal rychle nohy na ramena. „Z místa utekl neznámo kam a kolo za téměř 106 000 korun i s pedály odhodil o několik metrů opodál,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Celková hmotná škoda je prozatím odhadována na 232 tisíc korun.

   

  Po pachateli krádeže policisté v tuto chvíli intenzivně pátrají. „V případě jeho zjištění mu za uvedený trestný čin hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi,“ dodala Urbánková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...