Neděle 27. května 2018
svátek má Valdemar, zítra Vilém

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PERVITIN

  Varna pervitinu byla přímo v centru města!

  09.05.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaačtyřicetiletý muž a jeho dva spolubydlící (29 a 52) si zřídili v centru města varnu pervitinu. Když přišli kriminalisté na domovní prohlídku, zastihli je přímo při výrobě drogy!

  Varna drog lupa
  Když policisté vtrhli do bytu, výroba drog byla právě v plném proudu | Policie ČR

  Kriminalisté z brněnského toxi týmu vypátrali varnu pervitinu, která se nacházela přímo v centru Brna. Když vtrhli do bytu, byla výroba drog právě v plném proudu! 

  Varnu pervitinu si zařídili přímo v centru Brna!
   

   

  „Na elektrickém vařiči probublávala tekutina ve skleněné baňce, která byla propojena s destilačním válcem,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Přímo u výroby byli zadrženi dva muži, nejstarší z trojice byl pak zadržen ve vedlejší místnosti a snažil se policistům namluvit, že s výrobou drog neměl nic společného a pouze si opravoval kolo. Vyšlo však najevo, že dvaačtyřicetiletému muži, který byl za drogovou činnost již v minulosti odsouzen, zdatně s výrobou pomáhali oba spolubydlící, přičemž jeden sháněl především léky a druhý zajistil laboratorní sklo. „Zajistili jsme celkem 140 položek, kompletní varna bude ještě podrobena znaleckému zkoumání,“ dodal Šváb.

   

  Hlavnímu výrobci hrozí za trestný čin nedovolená výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy až deset let za mřížemi, jeho pomocníkům pak trest poloviční. Všichni tři jsou nyní stíháni vazebně.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...