Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PERVITIN

  Varna pervitinu byla přímo v centru města!

  09.05.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaačtyřicetiletý muž a jeho dva spolubydlící (29 a 52) si zřídili v centru města varnu pervitinu. Když přišli kriminalisté na domovní prohlídku, zastihli je přímo při výrobě drogy!

  Varna drog lupa
  Když policisté vtrhli do bytu, výroba drog byla právě v plném proudu | Policie ČR

  Kriminalisté z brněnského toxi týmu vypátrali varnu pervitinu, která se nacházela přímo v centru Brna. Když vtrhli do bytu, byla výroba drog právě v plném proudu! 

  Varnu pervitinu si zařídili přímo v centru Brna!
   

   

  „Na elektrickém vařiči probublávala tekutina ve skleněné baňce, která byla propojena s destilačním válcem,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Přímo u výroby byli zadrženi dva muži, nejstarší z trojice byl pak zadržen ve vedlejší místnosti a snažil se policistům namluvit, že s výrobou drog neměl nic společného a pouze si opravoval kolo. Vyšlo však najevo, že dvaačtyřicetiletému muži, který byl za drogovou činnost již v minulosti odsouzen, zdatně s výrobou pomáhali oba spolubydlící, přičemž jeden sháněl především léky a druhý zajistil laboratorní sklo. „Zajistili jsme celkem 140 položek, kompletní varna bude ještě podrobena znaleckému zkoumání,“ dodal Šváb.

   

  Hlavnímu výrobci hrozí za trestný čin nedovolená výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy až deset let za mřížemi, jeho pomocníkům pak trest poloviční. Všichni tři jsou nyní stíháni vazebně.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...