Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POŠKOZENÁ AUTA

  Vandal se vyřádil! Na autech zanechal škody za 200 tisíc!

  09.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý vandal vzal útokem auta zaparkovaná před domem. Vozidlům vysklil okna a poničil lak, přičemž celková škoda činí 200 tisíc!

  Poškozené auto lupa
  Vandal na autech zanechal škody za 200 tisíc | Policie ČR

  Vandal přichystal velmi nemilé překvapení pro majitele čtyř vozidel, kteří svá auta zaparkovali ve Skotnicích na Novojičínsku před domem číslo 170. 

  Vandal na zaparkovaných vozech poškrábal lak a vysklil boční okna!
   

   

  „Na dvou vozidlech značky BMW, dále na vozidle Nissan a Audi rozbil skleněné výplně dveří, poškrábal lak a různým způsobem poškodil další části uvedených vozidel,“ uvedl policejní mluvčí Petr Směták. Celková škoda na vozech byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun. Po vandalovi, který se dopustil trestného činu poškození cizí věci, nyní intenzivně pátrají policisté. „V této souvislosti žádáme občany, kteří by k dané věci mohli poskytnout jakékoliv informace, aby nás kontaktovali na telefonním čísle 974 735 751 či zavolali na bezplatnou linku 158, nebo se osobně dostavili na kteroukoliv z policejních služeben,“ dodal Směták.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...