Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEVHODNÝ ŠLOFÍK

  Opilec složil hlavu na střeše cizího auta!

  08.05.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaadvacetiletý mladík si potřeboval v alkoholovém opojení trochu zdřímnout. Místo odpočinku si však nezvolil zrovna vhodně, usnul na střeše cizího auta!

  Střecha auta lupa
  Opilec na střeše vozu způsobil promáčkliny | Pixabay

  Nezvyklá podívaná se naskytla náhodnému chodci v Olomouci v místní části Nová Ulice. Na střeše zaparkovaného Volva totiž spatřil spát nějakého muže! 

  V opilosti vyšplhal na střechu auta, kde si následně zdříml!
   

   

  Kolemjdoucí neváhal a na místo přivolal policisty a až ti po svém příjezdu dokázali spáče vzbudit. Následně zjistili jeho totožnost a provedli dechovou zkoušku. „Jednalo se o dvaadvacetiletého muže z Olomoucka (nikoliv majitele vozidla), kterému naměřili kolem 1,3‰ alkoholu v dechu,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Svým jednáním navíc ožrala způsobil na střeše auta promáčklinu, přičemž škoda byla předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun.

   

  Šlofíčkem si muž pořádně zavařil, nyní je totiž podezřelý ze spáchání trestných činů poškození cizí věci a výtržnictví, za což mu v případě prokázání viny hrozí až dva roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...