Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KAMENÍ NA KOLEJÍCH

  Muž v zoufalé situaci chtěl ze vzteku vykolejit vlak!

  08.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třicetiletý muž měl opravdu špatný den, vyrovnal se s ním však po svém a to dost špatným způsobem. Ze vzteku se pokusil vykolejit vlak!

  koleje lupa
  Muž ze vzteku naskládal na koleje kamení, aby vykolejil vlak | Policejnidenik

  Kamení na koleje položil z Karvinska muž před přejezdem v obci Olšina na Kroměřížsku. Následně na zhruba patnáct centimetrů vysokou překážku najel vlak! 

  Muž byl vyhozen z vlaku a následně i z práce, ze vzteku se pak pokusil vykolejit vlak!
   

   

  Strojvedoucí vlak zastavil rychlobrzdou, případ oznámil na policii a šel zjistit, zda nebyl někdo z cestujících zraněn. Naštěstí nikdo z asi patnácti cestujících zraněn nebyl, ovšem jen šťastnou shodou okolností nedošlo k vykolejení vlaku. Policisté začali po příjezdu ohledávat místo činu, přičemž do akce byl povolán také psovod. „Díky popisu svědků a dobré osobní a místní znalosti policistů se jim podařilo zjistit, kdo by mohl mít uvedený čin na svědomí,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Balášová. Podezřelý se k činu přiznal a jako důvod svého jednání uvedl to, že ho ten den vyhodil cestou do práce z vlaku strojvedoucí, protože neměl peníze na jízdenku, kterou si chtěl koupit až během jízdy. Musel tedy pokračovat po svých, když v tom mu zavolal šéf, že není v práci včas, a tak okamžitě končí. V nastalém rozčílení pak naskládal na koleje kamení.

   

  „Vyšetřovatel ještě ten den zahájil proti muži trestní stíhání a to pro trestný čin obecné ohrožení, za což mu hrozí až osm let vězení,“ dodala Balášová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...