Neděle 27. května 2018
svátek má Valdemar, zítra Vilém

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KAMENÍ NA KOLEJÍCH

  Muž v zoufalé situaci chtěl ze vzteku vykolejit vlak!

  08.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třicetiletý muž měl opravdu špatný den, vyrovnal se s ním však po svém a to dost špatným způsobem. Ze vzteku se pokusil vykolejit vlak!

  koleje lupa
  Muž ze vzteku naskládal na koleje kamení, aby vykolejil vlak | Policejnidenik

  Kamení na koleje položil z Karvinska muž před přejezdem v obci Olšina na Kroměřížsku. Následně na zhruba patnáct centimetrů vysokou překážku najel vlak! 

  Muž byl vyhozen z vlaku a následně i z práce, ze vzteku se pak pokusil vykolejit vlak!
   

   

  Strojvedoucí vlak zastavil rychlobrzdou, případ oznámil na policii a šel zjistit, zda nebyl někdo z cestujících zraněn. Naštěstí nikdo z asi patnácti cestujících zraněn nebyl, ovšem jen šťastnou shodou okolností nedošlo k vykolejení vlaku. Policisté začali po příjezdu ohledávat místo činu, přičemž do akce byl povolán také psovod. „Díky popisu svědků a dobré osobní a místní znalosti policistů se jim podařilo zjistit, kdo by mohl mít uvedený čin na svědomí,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Balášová. Podezřelý se k činu přiznal a jako důvod svého jednání uvedl to, že ho ten den vyhodil cestou do práce z vlaku strojvedoucí, protože neměl peníze na jízdenku, kterou si chtěl koupit až během jízdy. Musel tedy pokračovat po svých, když v tom mu zavolal šéf, že není v práci včas, a tak okamžitě končí. V nastalém rozčílení pak naskládal na koleje kamení.

   

  „Vyšetřovatel ještě ten den zahájil proti muži trestní stíhání a to pro trestný čin obecné ohrožení, za což mu hrozí až osm let vězení,“ dodala Balášová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...