Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BRUTÁLNÍ NAPADENÍ

  Na nádraží surově zbil svého známého!

  05.05.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý mladík měl se svým pětatřicetiletým nevyřízené účty ohledně zapůjčených peněz. Z nebohého muže se proto rozhodl dluh doslova vymlátit!

  Dřevěná palice lupa
  v nádražním domku bil agresor poškozeného dřevěnou palicí | Policie ČR

  Napadení se odehrálo na vlakovém nádraží v Šumperku. Agresor posilněný alkoholem nejprve svého známého chytil na nástupišti a třískl mu hlavou do konstrukce krytého přístřešku. Následně ho zatáhl do přilehlé budovy bývalého drážního domku. 

  Agresor napadenému vyhrožoval zabitím, kdyby chtěl útok ohlásit na policii!
   

   

  Zde v útoku pokračoval, a to s ještě mnohem větší razancí! Opakovaně bil muže pěstmi do obličeje a kopal ho do nohou. „Následně měl uchopit větev z tvrdého dřeva a touto jej opakovaně uhodit do oblasti kolene, ramene i hlavy. Pro případ, že by se poškozený obrátil na policii, mu měl útočník v průběhu incidentu vyhrožovat fyzickou likvidací,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Naštěstí se napadenému podařilo ze spárů surovce uniknout pod záminkou, že si půjde „odskočit“. Když z místa utíkal, volal o pomoc, přičemž jeho volání vyslyšel náhodný kolemjdoucí, který přivolal záchranku. Záchranáři muže na místě ošetřili a poté převezli k hospitalizaci do šumperské nemocnice.

   

  „Krátce po incidentu policisté útočníka zadrželi a umístili v policejní cele,“ dodala Vybíhalová. Podle prvotního šetření měl napadení předcházet spor o zapůjčené peníze. Agresor je nyní obviněn ze tří trestných činů, a to z trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a dále z trestných činů vydírání a výtržnictví, za což mu hrozí deset let za mřížemi. Stíhán je vazebně.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...