Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Losový maniak!

  Velká krádež výherních losů! Zloděj prý jen prověřoval zabezpečení zboží!

  11.02.2016 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Těžko říct, zda je devatenáctiletý zloděj z České Lípy totální šílenec nebo jen špatný lhář. Ukradl téměř 150 výherních losů za desetitisíce korun a policajtům pak tvrdil, že se nechtěl obohatit o případnou výhru, ale jen se snažil upozornit obchodníky na nedostatečné zabezpečení jejich zboží. Asi není překvapující, že jeho údajnou snahu pomoci nikdo nedocenil!

  los lupa
  Mladík ukradl velké množství výherních losů a pak tvrdil, že chtěl pomoci prodejcům. | Internet

  Mladík nejprve vyrazil krást do trafiky v České Lípě. Využil nepozornosti prodavačky a sebral odtud 21 losů slibujících mnohamilionové výhry. Policie po něm začala pátrat a mladý muž zřejmě neunesl tíhu svědomí a šel se raději sám udat na policii. Strážci zákona ho pak usvědčili z další, ještě větší krádeže losů!  

  Mladík ukradl téměř 150 losů. Tvrdil, že krádežemi chtěl pomoci prodejcům uvědomit si, že mají zboží špatně zabezpečené. Nikdo mu to neuvěřil!
   

   

  Když se totiž policisté dověděli, že v jednom baru v centru města zmizelo 124 výherních losů za 33 tisíc korun, tušili, odkud vítr vane. A nemýlili se! Zlodějíček se nakonec i k této krádeži přiznal. Důvody, které ho ke krádežím vedly, byly přinejmenším podivuhodné! „Muž se nám snažil namluvit, že mu rozhodně nešlo o osobní obohacení, ale jen o pomoc prodejcům. Chtěl je prý krádežemi upozornit na to, že mají své zboží nedostatečně zabezpečené. Musíme ale dodat, že jeho snahu pomoci zatím nikdo nedocenil. Majitelům obou českolipských provozoven vznikla škoda za téměř 40 tisíc korun. Trestní řízení před soudem pro přečin krádeže proto pachatele nemine,“ dodala policejní mluvčí Ivana Baláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...