Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VRAŽDA MIMINKA

  Matka zabila dcerku paličkou na maso, dostala devatenáct let natvrdo!

  27.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nepochopitelně jednala dvaadvacetiletá žena z Plzně. Před partnerem tajila těhotenství, porodila doma a pak v panice zdravou holčičku zabila ranami o sprchový kout. Pro jistotu ji ještě bodla a uhodila paličkou na maso. U soudu dostala devatenáct let.

  Mimino novorozenec lupa
  Šanci na život matka své dceři vůbec nedala | Pixabay

  Devatenáct let natvrdo dostala u plzeňského soudu Kateřina M. za to, že loni v srpnu zavraždila svoji novorozenou dceru. Dvaadvacetiletá žena po porodu doma v koupelně s miminkem udeřila o sprchový kout, bodla ho nožem a praštila paličkou na maso. 

   

  Pak dcerku ukryla do koše na prádlo.
   

  Žena úzkostlivě tajila před stejně starým partnerem Pavlem, že je těhotná. Bála se, že kdyby zjistil pravdu, vyhodil by ji z bytu a rozešel by se s ní. Psycholožka i psychiatr se shodli na tom, že má Kateřina duševní poruchu a je silně závislá na partnerovi, proto se bála prozradit těhotenství.

   

  Své rostoucí břicho příteli zdůvodňovala tím, že měla zánět a kámen v ledvinách. Několikrát ji vezl i k lékaři, ale Kateřina M. k němu nedošla. Zfalšovala lékařskou zprávu a tu mu ukázala. Při výslechu tvrdila, že uvažovala o anonymním porodu nebo o umístění dítěte do babyboxu. Začala však rodit dříve, než předpokládala.

   

  Miminko bouchla

   

  Zdravou donošenou holčičku porodila v koupelně bytu v Plzni na Doubravce loni 13. srpna. Do kuchyně šla pro nůž, aby odřízla pupeční šňůru. Vtom ale uslyšela, že se přítel vrací domů. Plačící dítě proto omráčila a u soudu přiznala, že miminko asi dvakrát bouchla o sprchový kout. Podle obžaloby ho také bodla a udeřila paličkou na maso. Pak ho hodila do koše na prádlo.

   

  Když její partner Pavel uviděl v koupelně krev, řekla mu, že se řízla a poslala ho pryč. On ale zavolal sanitku. Záchranářům pak tvrdila, že si dítě odvezla porodní asistentka. Lékař ale přivolal policisty a ti našli zraněnou holčičku v prádelním koši. Ta ještě tentýž den v nemocnici zemřela.

  Dvaadvacetiletá žena za svůj hrůzný čin dostala devatenáct let ve vězení s ostrahou. Na místě se odvolala.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...