Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEBEZPEČNÁ HRA

  Šokující úraz! Dívenka na dětském hřišti málem přišla o hlavu

  26.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Událost, ze které mrazí, se stala na dětském hřišti v Jindřichově Hradci. Pětiletá holčička tu málem přišla o hlavu! Nevšimla si lanka nataženého mezi dvěma sloupky a narazila do něj. Případem se už zabývá policie.

  hřiště lupa
  Zábava na dětském hřišti mohla skončit tragédií | Shutterstock

  Nechybělo moc a lano mohlo dívence doslova uříznout hlavu. Naštěstí to dopadlo jinak, i tak má ale holčička pořezaný krk, potlučené čelo a rozbitou hlavu. Policie teď zjišťuje, kdo a proč tam lanko natáhl. Mohlo jít o klukovinu, ale i záměr dětem ublížit.  

  Lanko natažené na hřišti mohlo malé holčičce skalpovat hlavu. Nastražené pasti si nevšimli ani dospělí.
   

   

  Lanko bylo mezi sloupky uvázané velmi pevně a této zákeřné pasti si nevšimli ani dospělí, kteří na hřišti byli se svými dětmi. Tentokrát sice vše dopadlo docela dobře, příště to tak už ale být nemusí. "Chtěla bych upozornit ostatní maminky, aby byly více obezřetné a hřiště si vždy dobře prohédly. Kdyby ta šňůra byla z jiného materiálu, mohlo to mít fatální následky," svěřila se maminka zraněné holčičky.

   

  Podle místních možná lanko natáhli starší kluci. Je jim prý asi 8 až 10 let a na šňůrách se různě houpou. Možná jim jen nedošlo, co všechno se může stát, když tuto překážku po hře zapomenou sundat. Každopádně si teď budou rodiče zřejmě dávat větší pozor a než své ratolesti pustí ke hře, hřiště si bedlivě zkontrolují.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...