Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZNÁSILNĚNÍ

  Hrůza! Na cyklostezce řádí znásilnovač. Policii zatím uniká

  26.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vratimovem na severu Moravy obchází strach. Neznámý muž tu na cyklostezce znásilnil a okradl bezbrannou ženu. Pachatel odporného činu pak utekl a policie po něm zatím marně pátrá.

  znásilnění lupa
  Neznámý grázl znásilnil na cyklostezce ženu | Shutterstock

  Neznámý násilník si cyklistku vyhlédl v úterý 24. dubna kolem půl osmé ráno. Znásilnil ji tak za bílého dne! Ostravští policisté po muži pátrají a doufají, že se podaří najít svědky. V místě se totiž v osudnou dobu pohybovali ještě další dva lidé.  

  Cyklistku nejprve znásilnil, pak ještě okradl. Policie hledá svědky.
   

   

  Žena jela po cestě, která vede podél železniční trati ve směru na Paskov, když ji muž zastavil a zabránil jí v další jízdě. Strhl ji z kola a vymohl si na ní pohlavní styk, když jí před tím hrozil injekční stříkačkou. Pak se ještě zmocnil jejích peněz a poté utekl. O události informovala policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Za znásilnění a loupež mu v případě prokázání viny hrozí až desetileté vězení.

   

  "Hledaný muž má asi 30 let, je štíhlý a vysoký asi 170 cm. Má krátké hnědé vlasy a na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem s nezjištěným nápisem a modro-bílé kárované kraťasy. Na nohách měl takzvané crocsy. Muž jel původně také na kole," upřesnila popis násilníka Holčáková. Policie nyní hledá svědky. Zajímají ji hlavně dva muži - cyklista a běžec, kteří místo činu v době skutku míjeli a mohou tak poskytnout klíčové svědectví.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...