Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŠÍŘENÍ PORNA

  Policie dopadla pedofilního prasáka. Na malé holčičky zkoušel oplzlosti

  25.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Plzeňským policistům se podařilo vypátrat chlípníka, který nezletilým holčičkám posílal své erotické fotografie a videa. Děvčátka nutil k tomu samému a neštítil se jim ani vyhrožovat.

  pedofil lupa
  Policie dopadla muže, který posílal malým holčičkám erotické fotky a videa | Shutterstock

  Úchyl podle policie zneužil hned dvě dívenky. Seznámil se s nimi prostřednictvím Facebooku a v době od 13. ledna do 2. března je zahrnoval nejrůznějšími prasárnami. Naštěstí se jedna z holčiček svěřila svým rodičům, kteří se hned obrátili na policii.  

  Devatenáctiletý mladík malým holčičkám posílal nechutná videa s vlastní masturbací.
    

  Ukázalo se, že za vším stojí devatenáctiletý mladík z Klatov. "Ve zkráceném přípravném řízení si muž převzal sdělení podezření z přečinu šíření pornografie. Hrozí mu až roční vězení," řekla k případu policejní mluvčí. Vzhledem k tomu, že se případ týká malých dětí, nemůže policie sdělovat podrobnosti. Ví se jen to, že dívkám posílal muž své erotické fotografie nebo videoklipy, které ho zachycovaly při masturbaci.

   

  Dívenka, jejíž rodiče na nechutné praktiky upozornili, zaslala úchylovi své fotky ve spodním prádle. Muž ale požadoval víc a když mu dívka odmítla poslat odvážnější snímky, začal jí vyhrožovat. Toho se holčička zalekla a raději se svěřila rodičům. Jen díky tomu se případ dostal policistům na stůl a muž se tak bude nyní ze svého oplzlého chování zpovídat. Podle policie bohužel nejsou podobné případy ničím výjimečným.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...