Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MRTVOLA

  Kvůli mrtvole přestaly jezdit vlaky. Visela na trakčním vedení

  25.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Hrozivá podívaná se naskytla lidem v okolí libeňského vlakového nádraží. Na sloupu trakčního vedení visela mrtvola muže. Původně se spekulovalo, že jde o oběšence, jenže podle všeho muž zemřel jinak. Kvůli hrůznému nálezu přestaly v Praze jezdit vlaky.

  Vlak lupa
  Kvůli mrtvole muže v Praze nejely vlaky | ČD

  Mrtvoly visící na sloupu si svědci všimli před půl osmou ráno. Na místo se ihned sjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Událost zastavila na hlavním železničním koridoru dopravu. Zpočátku byl přerušen provoz z Libně na hlavní a Masarykovo nádraží i do Holešovic, nejezdily ani vlaky mezi Masarykovým nádražím a Vysočany. Omezení trvalo asi hodinu a půl.  

  Mrtvola zastavila provoz vlaků v Praze. Těo muže viselo na sloupu trakčního vedení.
    

  Původně se spekulovalo, že muž se na trakčním vedení oběsil. Tuto verzi ale nakonec policie vyvrátila. "Podle všeho muž zemřel po zásahu elektrickým proudem," uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan. Policisté se zatím přiklánějí k variantě, že šlo o sebevraždu. "Byla nařízena soudní pitva, která by měla odhalit přesnou příčinu úmrtí," dodal Hulan.

   

  Bezvládné tělo muže museli ze sloupu vyprostit hasiči. Podle záchranářů bylo mrtvému muži 32 let. V době jejich příjezdu už mu nebylo pomoci a lékař tak mohl jen konstatovat smrt. Tělo si pak převzal koroner.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...