Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LOUPEŽ

  Noční drama na dálnici! Banda grázlů tu přepadla auto

  24.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tak to je síla! Uprostřed noci se přímo na dálnici u Vyškova stala loupež. Neznámí pachatelé tu přepadli auto. Aby měli "klid na práci", zastavili na frekventované silnici dokonce i provoz.

  policie na dálnici lupa
  Dálnice byla kvůli loupeži několik hodin obousměrně uzavřená | Policejnidenik

  Dramatická situace se stala v neděli asi hodinu po půlnoci. Lupiči auto přepadli na 8,4 kilometru dálnice D46 ve směru na Olomouc. Policie je zatím skoupá na slovo, neví se tak ani jaké auto se stalo terčem loupeže. Zřejmě ale mohlo jít o dodávku, která převážela peníze. Policie to ale zatím nepotvrdila.  

  Lupiči nejdříve zastavili provoz na dálnici a pak beze svědků přepadli auto.
   

   

  "Při samotné události nebyl nikdo zraněn. Kriminalisté ohledávali místo činu, v neděli v 9.00 hodin ráno byla uzavřená dálnice opět průjezdná," poznamenal policejní mluvčí Pavel Šváb. Dálnice byla do té doby neprůjezdná v obou směrech.

   

  Podle prvotních výsledků prověřování spolupachatelé pravděpodobně zastavili provoz na dálnici tak, aby čin, ke kterému došlo o kus dál (cca 200 metrů), proběhl beze svědků. Policisté přesto doufají, že se nějaký svědek najde.

   

  "Žádáme všechny svědky, kteří zůstali stát ve vzniklé koloně (zhruba v prostoru 8,2 km ve směru časově zhruba mezi jednou a čtvrt na dvě ráno), aby se přihlásili na lince 158. Pomoci by mohly i záznamy z palubních kamer," dodal Pavel Šváb.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...