Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VLOUPANÍ DO ŠKOLY

  Mladíci vyloupili školu!

  22.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dva dvacetiletí mladíci se v noci vydali do školy s nekalými úmysly! Školu vyloupili a nechali za sebou škody za více než 100 tisíc korun!

  Ještěrka lupa
  Mladíci se k vloupání uchýlili proto, že si chtěla založit vlastní odchovnu | Policie ČR

  Dvojice mladíků se rozhodla vyloupit Střední školy zahradnické a technické v Litomyšli na Svitavsku 14. dubna v nočních hodinách. 

  Mladíci školu vyloupili, aby si mohli založit vlastní odchovnu exotických plazů!
   

   

  Oba prostředí školy znali velmi dobře a přesně věděli, co si chtějí odnést. „Do rukou jim, po překonání okna, padl pár exotických ještěrek a gekonů. To jim nestačilo a pokračovali ještě chovnou kolonií švábů a také nástroji pro výrobu terárií,“ uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman. Škoda na odcizených zvířatech, věcech a poškození objektu se vyšplhala na více než 100 tisíc korun. Vyšetřovatelům trvalo objasnění vloupačky pouhé čtyři dny.

   

  „Dle jejich vyjádření bylo důvodem jejich počínání založení vlastní odchovny odcizených zvířat,“ dodal Zeman. Zvířata i s odcizenými věcmi se naštěstí vrátila v pořádku zpět do školy a mladíci mají nyní na krku obvinění z krádeže a spolupachatelství, za což jim hrozí až pět let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...