Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPOUČITELNÝ RECIDIVISTA

  Opilý muž vyhrožoval zabitím padesátileté ženě!

  21.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednatřicetiletý opilý recidivista vnikl na cizí pozemek, kde napadl padesátiletou ženu, které navíc vyhrožoval zabitím!

  záchytka lupa
  Opilý agresor byl převezen k vystřízlivění na záchytku | Policie ČR

  Opilý recidivista z Havlíčkobrodska v obci nedaleko Golčova Jeníkova vnikl na cizí pozemek poté, co palicí poničil dřevěnou branku. 

  Jako hulvát se přiřítil na cizí pozemek a napadl padesátiletou ženu!
   

   

  Palicí pak tloukl i do další vstupní branky, čehož si všimla starší žena a vyšla z domu. Jakmile ji agresor zmerčil, vykročil směrem k ní. „Palici držel v rukou a na ženu křičel, že ji jde fyzicky zlikvidovat a požadoval po ní finanční hotovost, kterou ji údajně kdysi poskytnul,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Miláčková. Následně palici odložil a ženu udeřil do ramene. Další příbuzní ženy naštěstí zabránili dalším útokům a na místo přijeli policisté. Jelikož bylo patrné, že je muž opilý, podrobila ho hlídka dechové zkoušce, která vyšla s výsledkem 1,91 promile. Strážci zákona ho tedy odvezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici.

   

  „Obviněný muž byl již v minulosti několikrát soudně trestán pro násilnou trestnou činnost, kdy mu byly uloženy podmíněné tresty odnětí svobody, jejichž zkušební doba je do září letošního roku,“ dodala Miláčková. Nyní má na krku další obvinění, tentokrát pro spáchání zločinu vydírání, přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečinu porušování domovní svobody. Obviněný je stíhán vazebně a hrozí mu až osm let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...