Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SEBEVRAH

  Život chtěl ukončit skokem do Macochy!

  21.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vyčerpaný osmatřicetiletý muž chtěl spáchat sebevraždu skokem do propasti Macocha. V zoufalém činu mu zabránili policisté!

  Macocha lupa
  Svůj život chtěl nešťastník ukončit skokem do propasti | Internet

  Na sebevraha policisty upozornila recepční v hotelu na Blanensku. Hlavně proto, že se očividně rozrušený a podivně se chovající muž ptal na cestu k propasti Macocha. 

  S mužem balancujícím nad propastí policisté rozmlouvali půl hodiny!
   

   

  „Přivolaná policejní hlídka muže podle popisu vypátrala na Horním můstku propasti Macocha. Sebevrah stál za zábradlím v hodně nebezpečné poloze a pohyby těla naznačoval, že chce do propasti skočit,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Jeden z policistů začal s policistou mluvit, druhý se snažil přivolat posily a hlavně vyjednavače. Policisté s nešťastníkem rozmlouvali asi půl hodiny a ve chvíli, kdy se muž přiblížil k zábradlí a naklonil se přes něj, tak zasáhli. Muže zachytili, přetáhli přes zábradlí do bezpečí a předali do péče záchranářů.

   

  „Muž jim potvrdil, že chtěl opravdu spáchat skokem do propasti sebevraždu. Uvedl také, že se o ni již v minulosti pokusil,“ dodal Malášek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...