Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEZODPOVĚDNÝ ŘIDIČ

  Zbabělec v dodávce srazil dítě na kole a ujel!

  20.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Po jednom ostravském chodníku na kole jela dívka, kterou přehlédl řidič dodávky Volkswagen. Srazil ji a kdyby ji zpod auta nevyprostila pohotová žena, zřejmě by měla vážné zdravotní problémy. I tak se bude nějakou dobu léčit.

  kolo lupa
  Řidič si všiml dřív kola než zraněné dívky | Pixabay

  Ani si nevšiml, že někoho srazil. Muž v dodávce Volkswagen Transporter, který vyjížděl z areálu jedné ostravské firmy, přehlédl dívenku na kole a narazil do ní.

   

  Dívka zůstala ležet pod autem.
   

  Odtamtud ji vyprostila pohotová svědkyně. Třiačtyřicetiletý řidič poodjel ještě několik metrů, než zastavil a zjistil, že má pod autem jízdní kolo. Místo aby třiačtyřicetiletý řidič zjistil stav zraněné cyklistky, případně zavolal pomoc, z místa ujel.

   

  Dívka, jejíž věk policie nezveřejnila, je zraněná tak, že se bude muset léčit víc než týden. Řidiči nyní hrozí až pět let vězení, přitom pokud by z místa nehody neujel, hrozilo by mu daleko méně.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...