Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PRODEJKYNĚ PARFÉMŮ

  Podvodnice okradla na ulici seniorku!

  17.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Žena, která vystupovala jako prodejkyně parfémů, okradla šestaosmdesátiletou seniorku! Nejdřív ji zlomila ke koupi parfému, potom jí ukradl peníze!

  Senior lupa
  Špatně pohyblivé seniorce ukradla z peněženky peníze a dala se na útěk | ThinkStock

  Prodejkyně si v Berouně u Plzeňské brány vyhlédla seniorku, které začala nabízet své parfémy. Její úmysly byly ale zcela jiné! 

  Zlodějka do seniorky doslova hučela tak dlouho, až s koupí souhlasila, aby měla pokoj!
   

   

  Žena seniorku obtěžovala a naléhala na ni tak dlouho, až nakonec s koupí souhlasila, jen proto, aby se dotěrné prodejkyně zbavila, přičemž řekla, že nakoupí pouze za sto korun. V okamžiku, kdy seniorka vyndala svou peněženku, žena využila její snížené pohyblivosti, z peněženky rychle ukradla dvoutisícovku, obratně seniorce vhodila do kabelky dva parfémy a dala se na útěk. „K popisu neznámé ženy poškozená uvedla, že se jednalo o ženu snědé pleti, ve věku mezi 40 – 50 let, menší zavalité postavy, krátce střižené rozčepýřené vlasy, oblečena do tmavého oděvu,“ uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

   

  Policisté nyní po zlodějce pátrají a zároveň před podobnými prodejci varují. Již v minulosti řešili případ muže, který se v Králově Dvoře vydával za hluchoněmého a vybíral peníze na sbírku pro postižené. Následně stejným způsobem okradl muže, který se na sbírku rozhodl přispět.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...