Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZLODĚJSKÁ LÉKÁRNICE

  Kradla v práci léky na předpis, přišla si na statisíce korun!

  16.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kriminalisté zadrželi a obvinili lékárnici z Lounska, která v práci kradla léky na uklidnění a na spaní dostupné pouze na předpis. Pak je na nabízela na internetu a prodávala. Takto si vydělala statisíce korun.

  léky lupa
  Důkazního materiálu proti lékárnici mají kriminalisté víc než dost | Policie ČR

  Léky na spaní a uklidnění kradla pětačtyřicetiletá žena z Lounska v lékárně, kde byla zaměstnaná. Měla na to vymyšlený i systém, aby se na nic nepřišlo.

   

  Podle potřeby pak v práci upravovala počty příjmů a výdajů léků.
   

  Přesto na ni policisté přišli a její systém odhalili. "Lékárnice medikamenty lidem zasílala na dobírku  z různých poboček pošty," popsala kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

   

  Takto si podle policie vydělala celkem 400 tisíc koun. Ještě před zadržením ženy kriminalisté zajistili a otevřeli celkem čtyři zásilky, které dealerka odeslala svým zákazníkům. V těchto balíčcích bylo asi 200 tablet různých medikamentů.

   

  Když ji policisté zadrželi, byli překvapeni. "Při zadržení měla u sebe obviněná také téměř dvě stě tablet různých návykových léků," dodala Nováková.

   

  Léky, které obviněná zájemcům prodávala, nebyly podle policie zneužívány k výrobě drog. Kriminalisté lékárnici vyšetřují na svobodě, soud ji může poslat do vězení až na deset let.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...