Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZLODĚJSKÁ LÉKÁRNICE

  Kradla v práci léky na předpis, přišla si na statisíce korun!

  16.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kriminalisté zadrželi a obvinili lékárnici z Lounska, která v práci kradla léky na uklidnění a na spaní dostupné pouze na předpis. Pak je na nabízela na internetu a prodávala. Takto si vydělala statisíce korun.

  léky lupa
  Důkazního materiálu proti lékárnici mají kriminalisté víc než dost | Policie ČR

  Léky na spaní a uklidnění kradla pětačtyřicetiletá žena z Lounska v lékárně, kde byla zaměstnaná. Měla na to vymyšlený i systém, aby se na nic nepřišlo.

   

  Podle potřeby pak v práci upravovala počty příjmů a výdajů léků.
   

  Přesto na ni policisté přišli a její systém odhalili. "Lékárnice medikamenty lidem zasílala na dobírku  z různých poboček pošty," popsala kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

   

  Takto si podle policie vydělala celkem 400 tisíc koun. Ještě před zadržením ženy kriminalisté zajistili a otevřeli celkem čtyři zásilky, které dealerka odeslala svým zákazníkům. V těchto balíčcích bylo asi 200 tablet různých medikamentů.

   

  Když ji policisté zadrželi, byli překvapeni. "Při zadržení měla u sebe obviněná také téměř dvě stě tablet různých návykových léků," dodala Nováková.

   

  Léky, které obviněná zájemcům prodávala, nebyly podle policie zneužívány k výrobě drog. Kriminalisté lékárnici vyšetřují na svobodě, soud ji může poslat do vězení až na deset let.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...