Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHLÍPNÝ DOKTOR

  Chtěl orální sex a posypal si penis kokainem, milenku tím zabil!

  16.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Špičkový německý doktor Andreas Niederbichler (42) byl zatčen poté, co zemřela osmatřicetiletá žena, která mu prováděla orální sex. Uznávaný lékař ji totiž zdrogoval kokainem, jímž si posypal penis. Žena poté zkolabovala a zemřela na intoxikaci.

  doktor lupa
  Vypadá jako neviňátko, ve skutečnosti je ale pěkný perverzák | Internet

  Bizarní smrtí zemřela osmatřicetiletá žena v Něměcku, kterou okouzlil plastický chirurg z Harzer Clinic Andreas Niederbichler. Uznávaný primář plastické chirurgie ji přiměl k orálnímu sexu.

   

  Jenže nevěděla, že si lékař na penis nasypal kokain.
   

  Žena poté zkolabovala a zemřela na intoxikaci. Byla minimálně třetí ženou, na které si primář tohle zkusil. Žil dvojím životem a sex si domlouval na seznamce. 

   

  V práci s ním nebyly potíže, šlo o kapacitu v oboru. Jenže byl závislý na kokainu a často lovil na online seznamce ženy. Jeho vášně se staly osudné osmatřicetileté ženě, která svolila k orálnímu sexu, aniž by věděla, že si chlípný doktor posypal přirození kokainem. Poté zkolabovala.

   

  Ambulance sice u něj doma byla téměr hned, protože primářův byt je na pozemcích kliniky, kde pracuje, ale po převozu do nemocnice žena zemřela. 

   

  Lékař nyní čelí obvinění z vážného ublížení na zdraví vedoucího k smrti. Do vězení zatím Niederbichler umístěn nebyl. Je na protidrogové klinice, kde se mu zatím odborníci a jeho kolegové snaží pomoci od závislosti.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...