Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POZNÁVÁTE HO?

  To je "hrdina"! Troufl si na dvanáctiletého kluka, ten se ubránil

  15.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Mladý muž chtěl krást, na dospělého si však netroufl, a tak si vyhlédl teprve dvanáctiletého chlapce. Spolu se svým kumpánem ho sledoval až k domu, kde chtěl dítě oloupit. Jenže chlapec měl kuráž, nezalekl se a začal křičet, což pachatele naštěstí odradilo.

  útočník lupa
  Troufl si na dítě, poznáváte ho? | Policie ČR

  Dvanáctiletého chlapce si k okradení na Žižkově vytipoval muž, který měl kolem pětadvaceti let. Spolu s kumpánem sledoval chlapce, který vystoupil z tramvaje na zastávce Husinecká a šel domů.

   

  Chlapec otevřel dveře do domu, muž šel za ním a zaútočil.
   

   "Ve vestibulu ho přimáčkl na zeď, přiložil mu loket na krk a začal ho škrtit," popsal pražský policejní mluvčí Jan Daněk s tím, že útočník chtěl získat chlapcův mobil. Klučina byl však odvážný a muže se nepolekal. 

   

  "Začal křičet o pomoc, čehož se útočník zalekl a dal se na útěk. Ještě před tím ale stihl chlapce udeřit do obličeje," informoval mluvčí Daněk.

   

  Policisté po muži pátrají, a proto do éteru poslali jehofoto s popisem. "Jde o muže ve věku dvacet až pětadvacet let, štíhlé postavy a světlé pleti. Měl bundu s kapucí a bílým klínem na prsou, tmavé kalhoty i boty a kulich," uzavřel mluvčí. Kdo muže pozná, má se ozvat na linku 158.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...