Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OTŘESNÁ TRAGÉDIE

  Otec zabil dvoutýdenní holčičku, kterou měl chvilku pohlídat!

  15.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ve vazbě skončil osmadvacetiletý muž z Pardubic, kterého policie podezírá z toho, že způsobil smrt své čtrnáctidenní holčičky. Měl ji jen na chvilku pohlídat, ale zřejmě jí ublížil a pak volal záchranku. Děvčátku už nebylo pomoci.

  Miminko lupa
  Smrt děvčátka vyjde otce na hodně let v kriminálu | Pixabay

  Krutý konec měl kratičký život čtrnáctidenní holčičky z Pardubic. Zřejmě jí ublížil její osmadvacetiletý otec, který ji měl chvilku hlídat, zatímco matka dívenky si odskočila něco zařídit.

   

  Muž volal záchranku k dcerce s tím, že je ve velmi vážném zdravotním stavu.
   

   "Do sídlištního bytu okamžitě zamířila záchranná služba společně s policisty. Holčička však i přes veškerou poskytnutou pomoc zemřela," popsala smutnou událost pardubická policejní mluvčí Markéta Janovská.

   

  Doplnila, že hned při příjezdu policistů vyšly najevo některé podezřelé skutečnosti. "Ty vzhledem k počáteční fázi vyšetřování nemůžeme blíže specifikovat," uvedla mluvčí. Kriminalisté proto okamžitě nařídili soudní pitvu.

   

  Už teď předběžné závěry pitvy ukázaly, že holčička zemřela násilnou smrtí. "Provedeným prověřováním jsme došli k závěru, že za smrtí miminka stojí jeho otec, který ho doma po krátkou dobu hlídal sám bez přítomnosti matky," nastínila mluvčí Janovská.

   

  Holčiččin otec už sedí ve vazbě a za vraždu dítěte mu hrozí 15 až 20 let nebo trest výjimečný. 

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...