Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

  Lupič ženu přepadl, zbil a okradl!

  14.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Velmi nepříjemný zážitek má za sebou pětadvacetiletá žena, kterou přepadl neznámý lupič na nádraží. Nejen že ženu připravil o peníze, ale ještě ji zbil!

  Loupežné přepadení lupa
  Muž se snažil ženě vytrhnout kabelku a když mu kladla odpor, uhodil ji do obličeje | Policie ČR

  Přepadení se stalo u vlakového nádraží v Uherském Brodě na Uherskohradišťsku. Neznámý muž zde zbil a okradl mladou ženu! 

  Muž ženu uhodil tak silně, až spadla na zem!
   

   

  Žena přešla přes lávku vedoucí k nádraží, a protože na nádraží viděla stát dva muže, raději čekala na vlak na schodišti lávky. Chvíli na to si všimla, že jeden z mužů už odešel a druhý se vydal směrem k ní. „Po schodišti prošel kolem ní až na lávku. Tam se otočil a rychlým krokem scházel zpět. Když ji míjel, chytil její kabelku, kterou měla zavěšenou na rameni a snažil se ji ženě vytrhnout,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová. Žena se začala duchapřítomně bránit a vší silou svou kabelku oběma rukama držela. Na to muž zareagoval tím, že uhodil ženu do obličeje tak silně, že spadla na zem. Kabelky se nakonec zmocnil, nedaleko vysypal její obsah, a vzal pouze finanční hotovost z peněženky.

   

  Vyděšená žena pak zavolala svému známému, který pro ni přijel a odvezl ji na policii, kde celou věc ohlásila. „Podle popisu se jedná o muže ve věku kolem třiceti let, vysoký asi 180 cm. Muž má protáhlý obličej, krátké tmavé vlasy. Na sobě měl oblečenou bílou mikinu s kapucí a výrazným nápisem na zádech v úrovni ramen a tmavou kšiltovku. V souvislosti s touto událostí žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže na fotografii. Své poznatky nám mohou sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158,“ dodala Šabatová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...