Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘIŠEL O SVÉ ÚSPORY

  Zlodějka seniora připravila o peníze i šperky!

  12.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámá zlodějka okradla devětaosmdesátiletého seniora. Důvěřivému stařečkovi ukradla úspory, zlaté prsteny a řetízek!

  SENIOR lupa
  Než se stařík nadál, sebrala mu z trezoru úspory, šperky a odešla pryč | Shutterstock

  Senior z Kroměříže zahlédl zlodějku z okna. Žena na něj zamávala, a tak se stařík domníval, že jde o jeho dceru, která ho přišla navštívit, a pustil ji do bytu. 

  Zlodějka způsobila důvěřivému dědečkovi škodu za 180 tisíc!
   

   

  Žena ho poté požádala, zda by jí nerozměnil dvoutisícovku. Jelikož chtěl důvěřivý dědeček ženě vyhovět, šel s ní do pokoje k příručnímu trezoru, ze kterého chtěl vytáhnout peníze na rozměnění. „Žena ale pohotově sáhla do trezoru a vzala z něj obálku s penězi, zlaté prsteny a řetízek,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Následně odešla neznámo kam. Senior byl jejím jednáním natolik šokován, že zůstal stát jako opařený a nezmohl se na okamžitou reakci. Až po chvíli požádal sousedku, aby zavolala jeho dceři, která vše ohlásila na policii.

   

  Zlodějka seniorovi způsobila škodu za bezmála sto sedmdesát tisíc korun. Pachatelce hrozí za krádež až pětileté vězení. „V souvislosti s tímto případem pátráme po ženě ve věku pětadvacet až čtyřicet let, která je vysoká asi 170 centimetrů. Oblečena byla do tmavých kalhot a černé bundy. Na hlavě měla bílou kšiltovku. Mluvila česky,“ dodala Kyšnerová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...