Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RODINNÝ ÚTOK

  Otec se svým synem brutálně zbili mladíka!

  11.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmadvacetiletý syn a jeho šestapadesátiletý otec brutálním způsobem zbili po předchozí rozepři devětadvacetiletého muže!

  Násilí lupa
  V útocích pokračoval, i když byl poškozený v bezvědomí | ThinkStock

  Brutální napadení se stalo na Nový rok 2018 v jedné z obcí na Sokolovsku. Po předchozí rozepři napadl mladší z mužů poškozeného před restaurací. 

  Nelítostně dál napadal muže, který byl již v bezvědomí! Poté se mu snažil upírat i první pomoc!
    

  Agresor poškozeného nejdříve udeřil do obličeje tak silně, že poškozený narazil do zdi, ztratil vědomí a zhroutil se na zem. To však útočníkovi bylo málo a muži v bezvědomí dále uštědřil ještě několik ran a kopanců do oblasti hlavy a břicha. Když se potyčku pokoušeli ukončit další hosté restaurace, podal si je otec agresora. Jednomu z hostů se ale i tak nakonec podařilo brutální představení ukončit a společně s dalšími hosty začali muže v bezvědomí ošetřovat. Tomu se sice agresor snažil zabránit, po chvíli ho ale odvezla pryč jeho přítelkyně. „Poškozený utrpěl několik zlomenin v obličejové části a další zranění, která si vyžádala lékařské ošetření a následnou hospitalizaci v nemocnici,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Hergezelová. Dále byl při potyčce zraněn jeden z hostů, kterého udeřil otec agresora do obličeje.

   

  Otec i syn jsou nyní stíháni pro zvlášť závažný zločin těžké ublížení na zdraví a pro přečin výtržnictví, za což jim hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...