Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRZÝ ZLODĚJ

  Zloděje vypátral služební pes!

  10.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmadvacetiletý cizinec vnikl do cizího domu, kde ukradl peníze majiteli peníze z peněženky. Následně se dal na útěk do blízkého lesíku, kde ho vypátral služební pes!

  Psovod lupa
  Služební pes lapku v lesíku velmi rychle vypátral | Policie ČR

  Zloděj vnikl do rodinného domu v Petrovicích na Orlickoústecku. Dovnitř se dostal právě ve chvíli, kdy majitel spal. 

  Po krádeži se ještě pustil s policistou do křížku!
   

   

  Lapka stihl „pouze“ ukrást finanční hotovost z peněženky odložené v kuchyni, protože pak už se pan domácí probudil. Zloděj neváhal a okamžitě se dal na útěk směrem k blízkému lesíku, kde se snažil skrýt před zákonem. To se mu ovšem nepovedlo a zanedlouho ho vypátral služební pes. Když policisté muže eskortovali na služebnu, místo aby zpytoval svědomí, začal policistovi vulgárně nadávat! „Po předchozí opakované marné výzvě, aby svého jednání zanechal, použil policista proti němu donucovací prostředky,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková. Při prověřování pak policisté zjistili ještě to, že zadržený byl pro podobnou trestnou činnost již dříve odsouzen.

   

  „Recidivistovi jsme za přečin porušování domovní svobody a krádež sdělili podezření. Pokud ho soud uzná z přečinů vinným, může ho potrestat odnětím svobody až na tři roky,“ dodala Vilímková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...