Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁŽNÁ NEHODA

  Nehoda si vyžádala šest zraněných!

  09.04.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmatřicetiletá řidička nedala při odbočování přednost a střetla se s protijedoucím vozem. Nehoda si vyžádala celkem šest zraněných!

  Autonehoda lupa
  Řidička nedala přednost a střetla se s protijedoucím vozem | Policie ČR

  Vážná nehoda se stala na silnici I/20 u Protivína na Písecku. Řidička Škody Octavia se při odbočování střetla s řidičem Škody Rapid. 

  Pět lidí muselo být transportováno do nemocnice s těžkým zraněním!
   

   

  Řidička si najela na křižovatce s ulicí Zámecká do levého odbočovacího pruhu a chystala se objet dvě stojící vozidla v Zámecké ulici. „Poté, ze zatím nezjištěných důvodů, nedala přednost v jízdě protijedoucímu řidiči osobního vozidla Škoda Rapid, jedoucího od Písku a vjela mu do jízdní dráhy,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Záchranáři museli po nehodě transportovat do nemocnice pět osob s těžkým zraněním a na místě ošetřili jednu osobu s lehkým zraněním.

   

  „Písečtí dopravní policisté uvedenou nehodu vyšetřují jako dopravní nehodu se zraněním, kdy po obdržení lékařských zpráv lze předpokládat, že bude spisový materiál předán dle věcné příslušnosti Službě kriminální policie a vyšetřování k zahájení úkonů trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví,“ dodal Bajcura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...