Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PODVODNÍK

  Stařenku připravil o životní úspory!

  08.04.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý pachatel přišel za seniorkou jako Falešný pracovník energetické společnosti. Při rozhovoru pak využil momentu překvapení a stařence ukradl její celoživotní úspory!

  Důchodci peníze lupa
  Seniorku připravil o veškeré její úspory | Archiv

  Obětí podvodníka se stala stařenka z Chrudimska. Muž se jí představil s tím, že je pracovníkem energetické společnosti, která jí bude vyměňovat elektroměr. Z toho důvodu po stařence chtěl zaplatit 2600 korun. 

  Stařenku bez mrknutí oka okradl o celoživotní úspory!
   

   

  Stařenka muže pozvala do domu a šla do pokoje pro peníze. „Bohužel nezvaný host viděl, odkud si žena bere peníze a při následném rozhovoru využil moment překvapení a obálku s celoživotními úspory v hodnotě přes 100.000 korun podvedené seniorce prach sprostě ukradl,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Tesař. Stařence pak jen oznámil, že jde rozměnit do auta a rychlým krokem odešel neznámo kam. „K popisu muže víme jen strohé informace: věk mezi 30 až 40 lety, světlé pleti, hovořící plynule česky, kaštanové krátce střižené vlasy a měl brýle, na sobě měl modré kalhoty a vínovou bundu do pasu, přes rameno měl nahnědlou tašku na popruhu,“ dodal Tesař.

   

  Policisté se nyní obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po pachateli, aby své informace sdělili na nejbližší služebně. Zároveň apelují na ostatní, aby se měli před podobnými podvodníky na pozoru a nikoho cizího si do bytu nepouštěli.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...