Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Chce ven!

  Zavřený kmotr Janoušek chce ven z basy! Prý je nemocný!

  09.02.2016 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pryč z vězení chce lobbista Roman Janoušek, který si odpykává 4,5leté vězení za to, že opilý v roce 2012 srazil ženu svým vozem. Podle brněnského Krajského soudu jsou za žádostí o propuštění údajné zdravotní problémy známého kmotra.

  Janoušek Roman lupa
  Roman Janousek stále zkouší, jak se dostat z vězení! Prý je nemocný. | archiv TV Nova

  O případném podmínečném propuštění musí rozhodnout soudce. Kdy padne verdikt, není jasné. Zřejmě v řádu několika týdnů.

   

  „Soud si nyní vyžádá vyjádření o zdravotním stavu odsouzeného od vězeňského lékaře a na jeho základě pak rozhodne. Kdy to bude, není jasné,“ řekla mluvčí soudu Simona Tesařová.  

  Odsouzený lobbista Roman Janoušek, který si odpykává 4,5 toku za sražení ženy v opilosti, chce ze zdravotních důvodů přerušení trestu!
   

   

  Pokud lékař zjistí, že odsouzený skutečně trpí vážným nebo komplikovaným onemocněním, z kterého se nemůže léčit ve vězeňské nemocnici, pak může rozhodnout o podmínečném přerušení trestu.

   

  Podle České televize, která upozornila na Janouškovu snahu dostat se z vězení, jde už o třetí pokus. Janoušek dostal také zákaz řídit motorová vozidla, což nebude smět ještě sedm let po odpykání trestu.

   

  Odsouzený těžce poraněné ženě původem z Vietnamu vyplatil jako odškodné částku 900 tisíc korun.  Také proto jej soud poslal do mírnějšího typu věznice s dozorem.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...