Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HAVÁRIE CISTERNY

  Exkrementy se rozlily na dálnici!

  21.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý řidič, který převážel cisternu s exkrementy, začal odbočovat v příliš vysoké rychlosti, v důsledku čehož se cisterna utrhla a její náklad se vylil na vozovku!

  Nehoda cisterny lupa
  Cisterna s exkrementy se utrhla a převrátila na bok | Policie ČR

  Exkrementy zaplavily silnici II. třídy číslo 198 u obce Mlýnec na Tachovsku. Došlo zde k havárii cisterny, která nevábný náklad převážela. 

  Škoda, která při havárii cisterny vznikla, je odhadována na 100 tisíc!
   

   

  Řidič jedoucí po dálnici D5 odbočoval v příliš vysoké rychlosti z dálničního přivaděče vpravo ve směru na Tachov, v důsledku čehož se cisterna destabilizovala. „Pod váhou nákladu se přívěs od tahače zcela utrhl a převrátil se v protisměru na levý bok. Při tom byla poškozena kovová svodidla i živičný povrch komunikace, zároveň došlo k úniku přepravovaného nákladu a provozních kapalin,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Požití alkoholu bylo u řidiče na místě vyloučeno dechovou zkouškou.

   

  „Na místě zasahovali profesionální hasiči z Tachova, přítomný byl i pracovník životního prostředí, který jednoznačně nevyloučil ohrožení vodních zdrojů,“ dodala Jiroušková. Celková škoda je odhadnuta na 100 tisíc korun.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...